Polecam bardzo fajna ekipa !!!
Skutecznie zwalczamy nudę na lądzie i wodzie od ponad 13 lat. Robimy to, co kochamy. W nasze działania stale wprowadzamy coś nowego.
Polecam bardzo fajna ekipa !!!
Jestem naprawdę MEGA zadowolony z wyboru Oxynite spośród wielu różnych ofert w internecie. Atmosfera podczas kursu była świetna. Sporo luzu i dobrego humoru, ale również pełen profesjonalizm i co ważne, indywidualne podejście do kursanta. Przemek i Witek przekazali mi ogrom wiedzy i doświadczenia oraz mogłem liczyć na ich wsparcie na każdym etapie kursu. Dzięki wielkie Panowie w realizacji moich marzeń:) robicie świetną robotę